Форт


Про підприємство

Казенне науково-виробниче об'єднання «Форт» МВС України - сучасне підприємство ВПК України, що займається розробкою і виробництвом стрілецької зброї, боєприпасів і спецзасобів. На сьогоднішній день на його виробничих потужностях налагоджений ліцензійний випуск кількох видів стрілецької зброї, приймаються активні заходи, спрямовані на створення інфраструктури для розробки і виробництва боєприпасів в промислових масштабах.

Підприємство оснащене сучасним високотехнологічним обладнанням. Наявність власного конструкторського бюро забезпечує можливість проведення науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт по впровадженню новітніх технологій. Для здійснення повного циклу випробувань продукції створено відділ випробувань, який дозволяє оцінювати балістичні характеристики продукції та її стійкість до зовнішнього впливу.  

На підприємстві впроваджена Система Управління Якістю, завдяки чому отримано сертифікат ISO 9001:2008, що підтверджує відповідність підприємства міжнародним стандартам.

Традиційним є участь КНВО «Форт» у міжнародних спеціалізованих виставках у сфері військово-оборонного комплексу з метою демонстрації своїх досягнень, а також визначення перспективних напрямків розвитку діяльності.

Основна мета діяльності підприємства - задоволення потреб національних збройних сил, зниження їх залежності від закордонних виробників, а також вихід на міжнародний ринок озброєнь в якості повноцінного учасника.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ КАЗЕННОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ "ФОРТ" МВС УКРАЇНИ:
PDF
СТАТУТ 2017
PDF
СТАТУТ (стара редакція)
PDF
БАЛАНС 2015
PDF
БАЛАНС 2016
PDF
БАЛАНС 2017
PDF
ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ 2015
PDF
ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ 2016
PDF
ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ 2017
PDF
БАЛАНС 2018
PDF
ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ 2018
PDF
ЗВІТ ПРО РУХ ГРОШОВИХ КОШТІВ 2015
PDF
ЗВІТ ПРО РУХ ГРОШОВИХ КОШТІВ 2016
PDF
ЗВІТ ПРО ВЛАСНИЙ КАПІТАЛ 2015
PDF
ЗВІТ ПРО ВЛАСНИЙ КАПІТАЛ 2016
PDF
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
PDF
ВИТЯГ З ЄДР
PDF
СВІДОЦТВО ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ
PDF
НАКАЗ ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ
PDF
ПОСТАНОВА КМУ
PDF
СТРУКТУРА, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ І РОЗМІР ВИНАГОРОДИ КЕРІВНИКА ПІДПРИЄМСТВА ЗА 2018 РІК
PDF
ФАКТОРИ РИЗИКІВ
PDF
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЦІЛІ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА